• If your have CLUB EVENTS/RIDE & would like to announce it here,
    Message traxxas-modifier about it :-)

[WTA] FZ150I CAM VS UMA RACING CAM

microcuts65

Veteran
Aku tau itu area shah alam cms mahal tahap gaban... terutama kedai storm rm175.. mahal x igt.
kt tmpt aku baru 60 aje.. tp pasang sendri laa :rolleyes:
upah pasang cam kt area sane bpe hingit bese ?? hari tu aku psang cam kat sg.chua kne 45hingit woo .. pdhl pasang cam je .. :oops:

Jarez_clank

Veteran
upah pasang cam kt area sane bpe hingit bese ?? hari tu aku psang cam kat sg.chua kne 45hingit woo .. pdhl pasang cam je .. :oops:
Itu harga staded upah pasang 45iggit.. sebb nak buka coverset +setting lagi. Kira murah tu .. :D
Nk jimat sgt ... tgk cara dia pasang... nnti boleh pasang sendir CAM
Klu dah tukar Cam tu better tukar sekali minyak hitam .. baru laaa sedap bw......

microcuts65

Veteran
Itu harga staded upah pasang 45iggit.. sebb nak buka coverset +setting lagi. Kira murah tu .. :D
Nk jimat sgt ... tgk cara dia pasang... nnti boleh pasang sendir CAM
Klu dah tukar Cam tu better tukar sekali minyak hitam .. baru laaa sedap bw......
tu la bro belah2 sne semua mcm tu upahnye .. kalau kt tmpat sy ni upah psang cam baru 20-25 hinggit .. paling mhl pon 30 laa .. kalau bleh mmg nak psang sndri tp hari tu try.. nut y dkt cam tu plak susah nak bukak ..:(.

syazali

Super Veteran
tu la bro belah2 sne semua mcm tu upahnye .. kalau kt tmpat sy ni upah psang cam baru 20-25 hinggit .. paling mhl pon 30 laa .. kalau bleh mmg nak psang sndri tp hari tu try.. nut y dkt cam tu plak susah nak bukak ..:(.
membe tempat keje aku skrg, dulu bekas pomen budak ganu buat top overhaul, grind 4 batang valve beso cara manual tangan ambik upah rm40... giler ape... tak sampai hati aku bagi la rm80 padahal masih murah kalau banding dgn kedai la.. bestnya duduk ganu:D

microcuts65

Veteran
membe tempat keje aku skrg, dulu bekas pomen budak ganu buat top overhaul, grind 4 batang valve beso cara manual tangan ambik upah rm40... giler ape... tak sampai hati aku bagi la rm80 padahal masih murah kalau banding dgn kedai la.. bestnya duduk ganu:D
haha .. tu la pasal ..aku sbtu ni buat topservis dye nak ambik 40 je .. :D. aku pon xthu la knpe kat sini murah sgt upahnye.:confused:

syazali

Super Veteran
haha ... dah nme pon kawan kan. ade gk y tak ambik upah trus . keiklhasang ? haha ..smpai ade 'g' kat blakang tu .:D
betul ko cakap, pada mulanya membe aku tu xnak upah dia kata cukup dah blanja makan semua.. bila paksa dia kata bagi la brape2... desak lg baru kata rm40... ada "g" pasal dah lama kawang ngan ore ganu:)

microcuts65

Veteran
haha .. tu la pasal, bgus gk ade kwn y pndai bukak2 moto ni.;) .. pomen tu org mne bro syazali ? kalau area kuala terengganu lg la byk kdai2 n barang2 sedap .. kat kemaman ni ade la 2 kdai y ade jual brg2 rare skit .. :D

syazali

Super Veteran
haha .. tu la pasal, bgus gk ade kwn y pndai bukak2 moto ni.;) .. pomen tu org mne bro syazali ? kalau area kuala terengganu lg la byk kdai2 n barang2 sedap .. kat kemaman ni ade la 2 kdai y ade jual brg2 rare skit .. :D
kawan aku tu kalau tak silap kg manir..