• If your have CLUB EVENTS/RIDE & would like to announce it here,
    Message traxxas-modifier about it :-)

Detail's of Malaysian Yamaha 135lc

jakro

The Bidin said:
Haha,,Kan KOM135 da ade?Kawan Marazro a.k.a Kamal dari Kelantan,, :)
aku saje2 jee..
nak tngok brape rmai bdak lc kat comunity nie..
kom tu dah trlampau rmai..

shah

@shah

aku hari2 ulang alik dr westport ke kuala slgr... lepak bt belah sbb ada pomen cup prix... bg la no moto ko.. bleh cucuk udang bl nampk..

BlaCk_jack

pomen yg mane ek?aku bjh223 ko moto apo no?aku kengkadang lpak sg smilng.. wah jgn la cucuk seganla kang dari laju tros aku plan....kita saing baru gempak....hehehe maner lg geng2 mlysiani xkan ni jer kot...

shah

ada pomen org kedah.... moto aku es api biru bke 9421..... cukup dah lah ni kot org geng malaysia kalau nak pegi konvoi lata pongsu ke lata kinjang ke . ????

y4stroker

Super Veteran
Malaysian Rider

Assalamualaikum!
saya muhammad fikri bin mohd kamil asal dari johor tapi menetap d sarawak. skali-skale je balek johor.

caremo

aci tak aku citer pengalaman pilu ketika menaiki motor LC....
selepas bos aku belikan motor lc baru untuk aku colour hitam stripe emas dengan rim emas............aku pun balik ke umah untuk bawak motor baru aku pergi uitm dungun.......selepas aku bawak sampai ke merchang aku pun xcident langgar van........masa tu meter rpm moto aku baru 40. lenen in tak abis lagi........waaaaa.........keadaan aku parah jugak laaa......muka kena jahit tengkok kena jahit....waaa sedihnya aku...........dah laa bos aku letak aku hospital kejap je....aku tak puas lagi nak usha nurse2 yg lawa.........uwaaaaaaaaaaaaaaaa...............

wlj7449

caremo said:
aci tak aku citer pengalaman pilu ketika menaiki motor LC....
selepas bos aku belikan motor lc baru untuk aku colour hitam stripe emas dengan rim emas............aku pun balik ke umah untuk bawak motor baru aku pergi uitm dungun.......selepas aku bawak sampai ke merchang aku pun xcident langgar van........masa tu meter rpm moto aku baru 40. lenen in tak abis lagi........waaaaa.........keadaan aku parah jugak laaa......muka kena jahit tengkok kena jahit....waaa sedihnya aku...........dah laa bos aku letak aku hospital kejap je....aku tak puas lagi nak usha nurse2 yg lawa.........uwaaaaaaaaaaaaaaaa...............
Ish! LC model 2009 tu bro...
Takziah diucapkan...
:cry:

badrulz

salam semua...

saya amin skang in putrajaya, slalu ulang alik dr salak tinggi. hon2 le kalo nampak BJT 2752 hehehehe :D

p/s: slalu tengok forum KOM135 tue, tapi email laks problem bila nak join, haduyai.... :roll: